HAKKIMIZDA
 

AKAD A.Ş

AKAD, 1984 yılından beri medikal malzeme ve cihazların ithalatçısı ve distribütörüdür. Amacımız, dünyanın önde gelen üreticilerinin kaliteli ürünlerini Türkiye pazarına sunmak ve satış sonrası bu ürünlere teknik destek vererek ürüne sahip çıkmaktır. Bizim misyonumuz, müşterilerimizle güçlü bağlantılar kurmak; müşterilerimizin bize ve ürünlerimize duyacağı güven ve memnuniyetle bu bağı daha da güçlendirerek sürdürmektir.
1984 yılında kurulan Akad Dış Tic. A.Ş, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.
Akad’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve kaliteli, hızlı desteği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.
Akad, Heine, Geuder, Dr.Weigert gibi Dünya’da bir numara olan markaların Türkiye tek temsilcisi olduğu gibi kendi markalarımız olan Akad Cerrahi Aletler, Maxwelle ve Cupra’yı kalitesi ile Dünya çapında bir marka yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Almanya merkezli şirketimiz AKAD Medizintechnik GmbH, tamamen almanya üretim merkezli çalışmakta ve ürünlerini cerrahi aletler konusunda dünyanın kabul etmiş olduğu üstün alman kalite seviyesinde üretim gerçekleştirmektedir. AKAD kendi markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.
Akad, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etme çabası içindedir.
Türkiye'de kalitenin ve güvenirliğin adı olan AKAD, tüm bu deneyim ve yılların getirdiği güvenilirlik sayesinde kendi markalarını oluşturmağa devam edecektir.